Na zebraniu jurorów Komitetu Okręgowego OLiJP w Rzeszowie w dniu 22 lutego 2019 r. – na podstawie wyników części literackiej i językowej – wytypowano kandydatów do etapu ustnego. Do eliminacji ustnych zostali zakwalifikowani następujący uczniowie, którzy w obydwu częściach eliminacji pisemnych uzyskali wymaganą regulaminem liczbę punktów:
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Klasa |
Szkoła |
Miejscowość |
1. |
Babiarz |
Paulina |
III |
ZS Drog.-Geod.i Licealnych |
Jarosław |
2. |
Bździkot |
Anna |
III |
LO Sióstr Prezentek |
Rzeszów |
3. |
Brzozowska |
Paulina |
III |
I LO |
Krosno |
4. |
Buczek |
Łukasz |
II |
I LO |
Krosno |
5. |
Bukowska |
Weronika |
III |
I LO |
Krosno |
6. |
Bzdoń |
Wiktoria |
III |
LO |
Leżajsk |
7. |
Cacała |
Radosław |
II |
LO |
Dębica |
8. |
Galińska |
Małgorzata |
II |
ZS Drog.-Geod.i Licealnych |
Jarosław |
9. |
Godek |
Jakub |
II |
I LO |
Krosno |
10. |
Jędrzejewska |
Eliza |
I |
I LO |
Krosno |
11. |
Kasperkowicz |
Zuzanna |
I LO |
Krosno |
Krosno |
12. |
Kaszewicz |
Gabriela |
III |
II LO |
Krosno |
13. |
Kazimierska |
Kinga |
III |
I LO |
Jasło |
14. |
Kiebała |
Katarzyna |
I |
I LO |
Rzeszów |
15. |
Kolisz |
Dominika |
II |
I LO |
Mielec |
16. |
Krysa |
Katarzyna |
III |
II LO |
Jasło |
17. |
Krzysztyńska |
Anna |
II |
LO Sióstr Prezentek |
Rzeszów |
18. |
Leśniak |
Aleksandra |
III |
I LO |
Mielec |
19. |
Pałys |
Martyna |
II |
I LO |
Krosno |
20. |
Penar |
Jakub |
II |
I LO |
Krosno |
21. |
Pikuła |
Aleksandra |
III |
II LO |
Rzeszów |
22. |
Piwowarski |
Jakub |
I |
I LO |
Krosno |
23. |
Rakoczy |
Katarzyna |
II |
I LO |
Sanok |
24. |
Rejman |
Julia |
III |
I LO |
Łańcut |
25. |
Skrobiś |
Róża |
III |
I LO |
Rzeszów |
26. |
Smyczyńska |
Michalina |
III |
II LO |
Sanok |
27. |
Szczepańska |
Martyna |
II |
LO |
Przeworsk |
28. |
Szul |
Gabriela |
II |
II LO |
Krosno |
29. |
Tyrka |
Lidia |
II |
IV LO |
Rzeszów |
30. |
Wiater |
Mateusz |
III |
LO |
Strzyżów |
31. |
Ziętek |
Jan |
II |
ZS Społecznych Nr 1 |
Tarnobrzeg |
Ważne informacje:
- Eliminacje ustne odbędą się 9 marca br. w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul, Rejtana 16 C. Początek zawodów – godz. 9.00.
Harmonogram przebiegu zawodów zostanie zamieszczony na naszej stronie internetowej w tygodniu poprzedzającym eliminacje ustne.
- Prace pisemne zostaną udostępnione do wglądu uczestnikom eliminacji pisemnych
w dniu 28.02.2019 r. (czwartek) – w godzinach od 16.00 – 18.00 w pokoju 104,
Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa, ul. Rejtana 16C. Tel. 17 872 12 35 - Szczegółowe wyniki na stronie Komitetu Głównego OLiJP.
Sekretarz KO OLiJP
Irena Stryjkowska