baner1_phone baner1_phone_landscape baner1_tablet baner1_main

Po co ludzie uczą się matematyki?
- Żeby uczyć matematyki innych

Hugo Steinhaus

baner5_phone baner5_phone_landscape baner5_tablet baner5_main

Być matematykiem to wielka odpowiedzialność

Stevo Todorcevic

baner7_phone baner7_phone_landscape baner7_tablet baner7_main

W matematyce nie ma drogi
specjalnie dla królów

Euklides

Aktualności

Lista osób zakwalifikowanych do finału PKM im. F. Leji

W załączniku przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do finału Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji. Zawody wojewódzkie odbędą się 22 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie (ul. Dąbrowskiego 82).

Przewodniczący Komitetu PKM

Adam Kawałek


Zakwalifikowani do finału XVII  Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji

POZIOM  I - Gimnazjum

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela
1 Higgins Robert GM W. Jagiełły, Leżajsk Małgorzata Karaś
2 Łacek Paweł Publiczne Gimnazjum w Kocudzy Kulasza Maria
3 Kowalska Aleksandra  Gim. w ZS w Głogowie Małopolskim Chorzępa - Przybusz Urszula
4 Bysiewicz Dominik GD Ewa Jaklewicz
5 Bardziński Wojciech Gimnazjum Agata Wowk
6 Bark zgody na publikację Gim 2 Sanok Dmitrzak Anna
7 Bazan Aleksandra  Gim. Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
8 Blok Daniel Gimn. w Muninie Z. Świtlicka-Paprocka
9 Słyś Marek GD Ewa Jaklewicz
10 Winiarski Mateusz GD Ewa Jaklewicz
11 Lembryk Krzysztof Gim. Społeczne Nr 1 w Rzeszowie  Jagoda Edyta
12 Rut Maciej  Gim. Sióstr Prezentek Kawałek Małgorzata
13 Stańczyk Jakub Gimn. nr. 1 w Przeworsku Małgorzata Posiak 
14 Siuta Jakub Gimnazjum mgr Maria Głowaty
15 Sajdak Paweł GD Ewa Jaklewicz
16 Herbetko Kamil Gim 3 Sanok  
17 Szczepańska Iga Gimnazjum  

 

POZIOM  I - Klasa 1 Szkoły Pondgimnazjalne

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela
1 Wątroba Adam  IV LO Rzeszów Drąg Piotr
2 Pałczak Marcin I LO Agata Wowk
3 Walawski Kajetan ZST T. Kościuszki, Leżajsk Marta Śmiałek
4 Trzaska Julia II LO Mielec L. Głuszak
5 Hanus Katarzyna I LO Krosno Piotr Kucia
6 Hawryluk Marcin I LO Krosno Piotr Kucia
7 Justkowski Bartosz I LO Krosno Piotr Kucia
8 Legęza Grzegorz I LO Krosno Piotr Kucia
9 Wójtowicz Katarzyna I LO w Jaśle Renata Władyka
10 Brak zgody na publikację I LO Krosno Piotr Kucia
11 Gajda Wojciech LO KEN  St. Wola Rożek Waldemar
12 Wielgosz Daria I LO Sanok M.Filip
13 Gierlak Paulina  IV LO Rzeszów Gajdek Dorota
14 Gorzkiewicz Wojciech  II LO Rzeszów Samolej Renata
15 Startek Mateusz  IV LO Rzeszów Krawczyk Elżbieta
16 Zakonek Jakub  IV LO Rzeszów Drąg Piotr
17 Kuchciński Ignacy I LO  
18 Ramut Joanna I LO w Jaśle Renata Władyka
19 Barłowski Patryk  IV LO Rzeszów Drąg Piotr
20 Górka Kacper I LO Agata Wowk
21 Łukasz Krzysztof L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim Stafiej Jolanta
22 Burczyk Bartłomiej I LO Krosno Piotr Kucia
23 Dubiel Łukasz I LO w Jaśle Renata Władyka
24 Kwoka Kinga  IV LO Rzeszów Krawczyk Elżbieta
25 Stępień Dawid II LO Dębica Hyjek Marta
26 Wojnar Maksymilian I LO w Łańcucie Aldona Stolarska-Ferenc
27 Lichota Piotr Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
28 Potoczniak Gabriela I LO Anna Golatowska - Polanska
29 Pęczkowski Tomasz Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
30 Kałwik Mateusz I LO Krosno M Fundkowska
31 Żak Piotr  ZSO Brzozów Szewczyk Marzena
32 Ciebiera Kamil   LO Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
33 Kaliciak Piotr  LO Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
34 Duszkiewicz Kamil ZST Mielec L. Trębska
35 Lachowicz Piotr Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli Puczkowska Eliza
36 Kandefer Krzysztof II LO Krosno Ewa Jaklewicz
37 Grzywa Paweł  IV LO Rzeszów Drąg Piotr
38 Stecyk Piotr II LO Przemyśl L. Sochański
39 Młynarska Monika I LO Anna Golatowska - Polanska
40 Kycia Hubert ZSL B. Chrobrego, Leżajsk Bogdan Wójtowicz
41 Gortat Dominik LO KEN  St. Wola Rożek Waldemar
42 Pękala Karol  LO Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
43 Adamek Grzegorz I LO Agata Wowk
44 Bardian Bartosz I LO w Łańcucie Aldona Stolarska-Ferenc
45 Drozd  Jakub I LO w Łańcucie Aldona Stolarska-Ferenc
46 Jachymczyk Urszula Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia wTarnobrzegu Dorota Czerkies
47 Bałata Kacper Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia wTarnobrzegu Dorota Czerkies
48 Beszczyński Damian LO KEN  St. Wola Rożek Waldemar
49 Czaja Izabela II LO Dębica Hyjek Marta
50 Miazga Łukasz  IV LO Rzeszów Gajdek Dorota
51 Mazur Jakub ZSL B. Chrobrego, Leżajsk Bogdan Wójtowicz
52 Fedor Filip II LO Mielec L. Głuszak
53 Bienia Monika I LO Krosno Piotr Kucia

 

POZIOM  II

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Nazwisko i imię nauczyciela  
1 Domaradzki Maciej  LO Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
2 Hec Sebastian  I LO Rzeszów Bać Wiesław
3 Rożek Bartosz I Społeczne Liceum im. H. Tarnowskiego w Tarnobrzegu Paweł Dobrowolski
4 Dobrowolski Wojciech I Społeczne Liceum im. H. Tarnowskiego w Tarnobrzegu Paweł Dobrowolski
5 Furdyna Justyna I Społeczne Liceum im. H. Tarnowskiego w Tarnobrzegu Paweł Dobrowolski
6 Załucka Martyna Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
7 Widuch Karol Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
8 Gajewski Kamil I LO w Jaśle Renata Władyka
9 Kilar Rafał I LO Krosno Andrzej Bysiewicz
10 Nosek Anna I LO Krosno Andrzej Bysiewicz
11 Ochwat Michał II LO w Jaśle Magdalena Skiba
12 Zając Karolina  LO Sióstr Prezentek Kraus Mariusz
13 Kalisz Anna I LO Krosno Andrzej Bysiewicz
14 Zygarowicz Michał I LO Krosno Ewa Jaklewicz
15 Chmura Michał I LO Agata Wowk
16 Roman Kamil  LO Ropczyce Agnieszka Smolak
17 Pawłucki Paweł I LO Agata Wowk
18 Łakomy Krzysztof Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
19 Adamczyk Olga Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
20 Biesiadowski Mateusz I LO Krosno Andrzej Bysiewicz
21 Szypuła Jakub  ALO Rzeszów Machnicka Zofia
22 Sikora Aleksandra I Społeczne Liceum im. H. Tarnowskiego w Tarnobrzegu Paweł Dobrowolski
23 Safin Rafał Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
24 Jurczak Paweł I LO Krosno Piotr Kucia
25 Worek Ireneusz I LO Sanok M. Filip,  I. Stawarz
26 Godycka Aleksandra I LO Dębica Bączek Lucyna
27 Jedynak Dominika  II LO Rzeszów Kowalczyk Joanna
28 Krawczyk Joanna  II LO Rzeszów Kowalczyk Joanna
29 Nowak Dominika I LO Dębica Bączek Lucyna
30 Pinwoski Jakub I LO im. M. Kopernika K. Wilgucki
31 Skomiał Krzysztof I LO Krosno Andrzej Bysiewicz
32 Wajda Kamil II LO Krosno Beata Czuba
33 Czwórnóg Jakub I LO w Łańcucie Aldona Stolarska-Ferenc
34 Białek Marcin  ALO Rzeszów Machnicka Zofia
35 Bizoń Jadwiga  LO Ropczyce Agnieszka Smolak
36 Pycior Maria Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu Mieczysław Knutelski
37 Sygut Adam ZSL Ustrzyki Dolne Orlef Anna

Więcej o koncepcji witryny

Witryna internetowa matematyka.pcen.pl powstała z myślą o nauczycielach matematyki województwa podkarpackiego jako platforma wymiany informacji i doświadczeń.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy w redagowaniu serwisu!

Kontakt z nami | Zapraszamy

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

Telefon: 17 85 340 97 w. 34
Email: matematyka@pcen.pl

Nasza instytucja: www.pcen.pl