baner1_phone baner1_phone_landscape baner1_tablet baner1_main

Po co ludzie uczą się matematyki?
- Żeby uczyć matematyki innych

Hugo Steinhaus

baner5_phone baner5_phone_landscape baner5_tablet baner5_main

Być matematykiem to wielka odpowiedzialność

Stevo Todorcevic

baner7_phone baner7_phone_landscape baner7_tablet baner7_main

W matematyce nie ma drogi
specjalnie dla królów

Euklides

Aktualności

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji

Rejon krośnieński (I LO w Sanoku)

Poziom I

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Bienia Monika I LO Krosno
2 Burczyk Bartłomiej I LO Krosno
3 Bysiewicz Dominik GD Krosno
4 Dubiel Łukasz I LO w Jaśle
5 Hanus Katarzyna I LO Krosno
6 Hawryluk Marcin I LO Krosno
7 Herbetko Kamil Gim 3 Sanok
8 Jurasz Karol GIM POSADA
9 Justkowski Bartosz I LO Krosno
10 Kałwik Mateusz I LO Krosno
11 Kandefer Krzysztof II LO Krosno
12 Koperstyński Damian TECH 5
13 Kusz Natalia II LO Krosno
14 Legęza Grzegorz I LO Krosno
15 Lenart Aleksander GD
16 Mazur Łukasz I LO Krosno
17 Miszczak Kinga ZSL Ustrzyki Dolne
18 Nawrocki Krzysztof Gimnazjum w ZS w Bóbrce
19 Ramut Joanna I LO w Jaśle
20 Sajdak Paweł GD
21 Słyś Marek GD
22 Nie wyraziła zgody na publikację nazwiska Gim 2 Sanok
23 Wielgosz Daria I LO Sanok
24 Winiarski Mateusz GD
25 Wójtowicz Katarzyna I LO w Jaśle
26 Nie wyraziła zgody na publikację nazwiska I LO Krosno
27 Żak Piotr ZSO Brzozów

Poziom II

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Biesiadowski Mateusz I LO Krosno
2 Dybaś Daniel I LO w Jaśle
3 Felenczak Cyprian I LO Sanok
4 Fic Piotr I LO Sanok
5 Gajewski Kamil I LO w Jaśle
6 Jurczak Paweł I LO Krosno
7 Kalisz Anna I LO Krosno
8 Kasprzyk Szymon I LO Sanok
9 Kilar Rafał I LO Krosno
10 Kosztyła Wojciech I LO Krosno
11 Krauz Paulina ZSO Brzozów
12 Nosek Anna I LO Krosno
13 Ochwat Michał II LO w Jaśle
14 Pałacki Kamil I LO Sanok
15 Pawłowski Łukasz II LO Krosno
16 Skomiał Krzysztof I LO Krosno
17 Starościk Arkadiusz ZS Budowlanych
18 Sygut Adam ZSL Ustrzyki Dolne
19 Wajda Kamil II LO Krosno
20 Worek Ireneusz I LO Sanok
21 Zygarowicz Michał I LO Krosno

Rejon tarnobrzeski (Zespół Szkół w Stalowej Woli ul. Hutnicza 17)

Poziom I

L.p. Nazwisko i imię Szkoła
1 Ziętek Jan I Społeczne Gimn. z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tarnobrzegu
2 Barszcz Ewelina I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
3 Adamiec Daniel Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
4 Pęczkowski Tomasz Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
5 Floras Mateusz Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
6 Lichota Piotr Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
7 Zięba Witold Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
8 Tomczyk Jakub Gimnazjum nr 1 im.Stanisława Jachowicza w Tarnobrzegu
9 Jachymczyk Urszula Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia wTarnobrzegu
10 Bałata Kacper Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
11 Tarnowska Iinez Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
12 Łacek Paweł Publiczne Gimnazjum w Kocudzy
13 Łukasz Krzysztof L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
14 Kniaź Arkadiusz L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
15 Beszczyński Damian LO KEN St. Wola
16 Bieleń Agata LO KEN St. Wola
17 Gortat Dominik LO KEN St. Wola
18 Lachowicz Piotr SLO St. Wola
19 Gajda Wojciech LO KEN St. Wola
20 Wawrzyk Dawid LO KEN St. Wola
21 Wieczorek Dariusz SLO St. Wola

Poziom II

L.p. Nazwisko i imię Szkoła
1 Rożek Bartosz I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
2 Dobrowolski Wojciech I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
3 Roman Julia I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
4 Furdyna Justyna I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
5 Sikora Aleksandra I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu
6 Załucka Martyna Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
7 Widuch Karol Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
8 Łakomy Krzysztof Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
9 Adamczyk Olga Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
10 Safin Rafał Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
11 Pycior Maria Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
12 Pałkus Łucja Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
13 Stec Barbara Zespół Szkół im. Stanisłwa Staszica w Tarnobrzegu
14 Sajda Jakub Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
15 Chara Dawid Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
16 Tomczyk Sylwia Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
17 Fuszara Tomasz LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
18 Dubiel Patryk LO KEN St. Wola
19 Godula Piotr LO KEN St. Wola
20 Habigier Wojciech LO KEN St. Wola
21 Kieliszek Weronika SLO St. Wola
22 Korniak Wojciech LO KEN St. Wola
23 Krawczyk Wojciech SLO St. Wola
24 Mazur Iza LO KEN St. Wola
25 Mierzwa Karolina SLO St.   Wola
26 Rusin Natalia LO KEN St. Wola
27 Stec Jakub LO KEN St. Wola
28 Steć Greta LO KEN St. Wola
29 Sudoł Maciej SLO St. Wola
30 Wielgosz Zuzanna SLO St. Wola
31 Zięba Marcin SLO St. Wola
32 Zięba Michał SLO St. Wola
33 Haduch Jakub LO Nisko

Rejon przemysko-jarosławski (I LO w Jarosławiu)

Poziom I

L.p. Nazwisko i imię Szkoła
1 Blok Daniel Gimn. w Muninie
2 Stępiński Piotr I LO im. M. Kopernika
3 Piasecki Jakub I LO im. M. Kopernika
4 Marcinkiewicz Natalia I LO im. M. Kopernika
5 Buszko Jerzy I LO im. M. Kopernika
6 Butyńska Julia Gimn. nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Lubaczowie
7 Żemojdzin Mateusz LO Sieniawa
8 Jaśkowiec Paweł Gimnazjum nr. 1 w Przeworsku
9 Stańczyk Jakub Gimnazjum nr. 1 w Przeworsku
10 Sroka Anna Gimnazjum nr. 1 w Przeworsku
11 Szczepańska Iga Gimnazjum
12 Kuchciński Ignacy I LO
13 Siuta Jakub Gimnazjum
14 Pałczak Marcin I LO
15 Bardziński Wojciech Gimnazjum
16 Adamek Grzegorz I LO
17 Górka Kacper I LO
18 Kaszelny Wiktoria I LO
19 Kochmański Michał I LO
20 Potoczniak Gabriala I LO
21 Baran Izabela ZSEiO
22 Młynarska Monika I LO
23 Tryczyński Piotr I LO
24 Wasilewska Anna II LO Przemyśl
25 Kawka Jakub II LO Przemyśl
26 Świszcz Maciej II LO Przemyśl
27 Stecyk Piotr II LO Przemyśl
28 Blecharczyk Małgorzata II LO Przemyśl

Poziom II

L.p. Nazwisko i imię Szkoła
1 Sternik Gabriela I LO im. M. Kopernika
2 Sobolewski Sebastian ZSDGiL
3 Pinwoski Jakub I LO im. M. Kopernika
4 Kozdrowicki Michał I LO im. M. Kopernika
5 Szewczyk Bartosz I LO im. M. Kopernika
6 Buryło Adrian I LO im. M. Kopernika
7 Nie wyraża zgody na publikację nazwiska I LO im. M. Kopernika
8 Mazurkiewicz Dawid LO im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie
9 Kłos Aleksandra LO im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie
10 Chmura Michał I LO
11 Busz Jan I LO
12 Bałaban Kamil ZSEiO
13 Pawłucki Paweł I LO
14 Kuraś Jakub I LO
15 Liubonko Yelyzaveta III LO Przemyśl
16 Mikulski Patryk II LO Przemyśl
17 Kostkiewicz Filip II LO Przemyśl
18 Schabowska Dominika II LO Przemyśl
19 Hamielec Karol II LO Przemyśl

Rejon rzeszowski (IV LO w Rzeszowie)

Poziom I

lp. nazwisko i imię ucznia szkoła
1 Kowalska Aleksandra Gim. w ZS w Głogowie Małopolskim
2 Bazan Aleksandra Gim. Sióstr Prezentek
3 Rut Maciej Gim. Sióstr Prezentek
4 Lembryk Krzysztof Gim. Społeczne Nr 1 w Rzeszowie
5 Mazur Marcin Gim. Sióstr Prezentek
6 Gładysz Jakub Gim. Sióstr Prezentek
     
1 Wątroba Adam IV LO Rzeszów
2 Zakonek Jakub IV LO Rzeszów
3 Startek Mateusz IV LO Rzeszów
4 Gierlak Paulina IV LO Rzeszów
5 Gorzkiewicz Wojciech II LO Rzeszów
6 Grzywa Paweł IV LO Rzeszów
7 Kędziora Aleksander IV LO Rzeszów
8 Ciebiera Kamil LO Sióstr Prezentek
9 Kwoka Kinga IV LO Rzeszów
10 Czaja Izabela II LO Dębica
11 Majcher Jakub IV LO Rzeszów
12 Barłowski Patryk IV LO Rzeszów
13 Stępień Dawid II LO Dębica
14 Baran Hubert II LO Rzeszów
15 Pękala Karol LO Sióstr Prezentek
16 Kaliciak Piotr LO Sióstr Prezentek
17 Bednarz Mateusz IV LO Rzeszów
18 Natoński Kornel II LO Rzeszów
19 Lasko Filip I LO Rzeszów
20 Słowik Arkadiusz II LO Rzeszów
21 Hanf Norbert ALO Rzeszów
22 Michałowska Paulina IV LO Rzeszów
23 Żak Paweł IV LO Rzeszów
24 Wątorek Karol I LO Dębica
25 Piekarczyk Dominik ZS nr 2
26 Bonar Karol I LO Dębica
27 Mytych Eryk I LO Rzeszów
28 Kubik Filip IV LO Rzeszów
29 Miazga Łukasz IV LO Rzeszów
30 Róża Marciniec LO Ropczyce

Poziom II

lp. nazwisko i imię ucznia szkoła
1 Godycka Aleksandra I LO Dębica
2 Nowak Dominika I LO Dębica
3 Białek Marcin ALO Rzeszów
4 Zając Karolina LO Sióstr Prezentek
5 Mazur Miłosz LO Sióstr Prezentek
6 Kwolek Emilia LO Sióstr Prezentek
7 Sobolak Michał II LO Rzeszów
8 Sałosz Paweł LO Sióstr Prezentek
9 Domaradzki Maciej LO Sióstr Prezentek
10 Krawczyk Joanna II LO Rzeszów
11 Hec Sebastian I LO Rzeszów
12 Wilk Bernadetta IV LO Rzeszów
13 Kordoń Anna LO Sióstr Prezentek
14 Steciuk Adam II LO Rzeszów
15 Szypuła Jakub ALO Rzeszów
16 Jedynak Dominika II LO Rzeszów
17 Pieczonka Mateusz II LO Dębica
18 Żurek Jakub II LO Dębica
19 Kujawski Przemysław ZSE Dębica
20 Sarama Paulina II LO Dębica
21 Zasowska Wiktoria II LO Rzeszów
22 Miąsik Jakub   IV LO Rzeszów
23 Kozak Katarzyna II LO Dębica
24 Dąbrowska Magdalena II LO Rzeszów
25 Zarzeczny Thomas I LO Dębica
26 Tarka Miłosz IV LO Rzeszów
27 Trautman Dominik ALO Rzeszów
28 Stawiarski Jaromir ALO Rzeszów
29 Kusek Jan ZS nr 2 Dębica
30 Kubik Natalia ZSE Dębica
31 Malata Marcin I LO Dębica
32 Dydo Michał I LO Dębica
33 Kolak Mateusz II LO Dębica
34 Olechowski Filip II LO Dębica
35 Dumański Szymon IV LO Rzeszów
36 Wrzesień   Maciej I LO Rzeszów
37 Gruchała Agata IV LO Rzeszów
38 Niedzielski Adam LO Dynów
39 Jadwiga Bizoń LO Ropczyce
40 Kamil Roman LO Ropczyce
41 Emilia Saj LO Sędziszów
42 Renata Świętoń LO Ropczyce
43 Kinga Kisiel LO Ropczyce
44 Justyna Cabaj LO Ropczyce
45 Dominik Dulak LO Sędziszów
46 Konrad Kalita LO Ropczyce
47 Dominik Barciński LO Sędziszów
48 Kinga Białek LO Sędziszów
49 Magdalena Żegleń LO Sędziszów
50 Marcin Kozek LO Sędziszów

Rejon rzeszowski (Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie)

Poziom I

lp. nazwisko i imię ucznia szkoła
1 Higgins Robert GM im. W. Jagiełły w Leżajsku
2 Walawski Kajetan ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku
3 Wojnar Maksymilian I LO w Łańcucie
4 Mazur Jakub ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku
5 Łukasz Łobodziński ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku
6 Bardian Bartosz I LO w Łańcucie
7 Drozd Jakub I LO w Łańcucie
8 Typrowicz Tymoteusz GM im. W. Jagiełły w Leżajsku
9 Węglowski Dawid LO Kolbuszowa
10 Czarniecki Mateusz ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku
11 Pacyna Justyna LO Kolbuszowa
12 Serkiz Julia ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku
13 Dziedzic Szymon I LO w Łańcucie
14 Seweryn Presnal LO Strzyżów
15 Kycia Hubert ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku
16 Piwoński Piotr ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku
17 Podwyszyński Filip I LO w Łańcucie
18 Dudek Jarosław ZS Elektronicznych
19 Jurek Adrian ZS Elektronicznych
20 Pasternak Łukasz ZS Elektronicznych
21 Zieliński Daniel ZS Energetycznych
22 Kurcoń Mateusz ZS Elektronicznych
23 Feda Filip II LO Mielec
24 Trzaska Julia II LO Mielec
25 Duszkiewicz Kamil ZST

Poziom II

lp. nazwisko i imię ucznia szkoła
1 Szczęch Radosław I LO w Łańcucie
2 Czwórnóg Jakub I LO w Łańcucie
3 Tomasz Ziobro LO Strzyżów
4 Żyrek Konrad ZSL im. B. Chrobrego w Leż.
5 Siębor Eliza LO Kolbuszowa
6 Górak Artur I LO w Łańcucie
7 Wilkos Krzysztof ZSL im. B. Chrobrego w Leż.
8 Marcin Rypyść LO Strzyżów
9 Dominik Zimny LO Strzyżów
10 Markiewicz Katarzyna LO Kolbuszowa
11 Daniel Wilusz LO Strzyżów
12 Jóźwiakowska Alicja I LO w Łańcucie
13 Kochmańska Dorota I LO w Łańcucie
14 Bartłomiej Modliszewski LO Strzyżów
15 Bolesław Bożek LO Strzyżów
16 Sławomir Kalisztan LO Strzyżów
17 Mateusz Zdon LO Strzyżów
18 Guźda Dominik LO Kolbuszowa
19 Naróg Kamil ZSL im. B. Chrobrego w Leż.
20 Socha Arkadiusz II LO w Łańcucie
21 Wojciech Sękowski LO Strzyżów
22 Błażej Mirosław ZS Elektronicznych
23 Opioła Marek ZS Samochodowych
24 Cynar Wojciech ZS Elektronicznych
25 Partyka Andrzej ZS Elektronicznych
26 Snopkowska Aleksandra II LO
27 Augustynowicz Magdalena II LO
28 Puzio Jan II LO
29 Piekarski Albert ZST
30 Hyjek Patryk I LO
31 Bryk Konrad II LO
32 Ćwięka Wojciech II LO
33 Wolak Bartosz II LO
34 Kawalec Dominik II LO
35 Cisto Krzysztof II LO
36 Konefał Katarzyna II LO
37 Pisarczyk Agata II LO
38 Surdej Rafał II LO
39 Jemioło Julia I LO
40 Mojek Łukasz ZST
41 Buż Sebastian II LO
42 Śliwka Emil ZST

Wg. danych podanych przez przewodniczących komisji rejonowych

Adam Kawałek

Więcej o koncepcji witryny

Witryna internetowa matematyka.pcen.pl powstała z myślą o nauczycielach matematyki województwa podkarpackiego jako platforma wymiany informacji i doświadczeń.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy w redagowaniu serwisu!

Kontakt z nami | Zapraszamy

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

Telefon: 17 85 340 97 w. 34
Email: matematyka@pcen.pl

Nasza instytucja: www.pcen.pl