baner1_phone baner1_phone_landscape baner1_tablet baner1_main

Po co ludzie uczą się matematyki?
- Żeby uczyć matematyki innych

Hugo Steinhaus

baner5_phone baner5_phone_landscape baner5_tablet baner5_main

Być matematykiem to wielka odpowiedzialność

Stevo Todorcevic

baner7_phone baner7_phone_landscape baner7_tablet baner7_main

W matematyce nie ma drogi
specjalnie dla królów

Euklides

Aktualności

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału XVIII PKM im. Leji

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do finału XVIIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji. Finał konkursu odbędzie się 12 maja 2018 r. (nowy termin !!!) w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie, ul.Dąbrowskiego 82. Termin został zmieniony na wniosek uczniów (i ich nauczycieli) uczestniczących w Olimpiadzie Matematycznej (termin OM 19-21 kwietnia 2018 r.).

POZIOM I

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Bajgier Miłosz

II LO Sanok

2

Banaś Jakub

Społeczne LO im. Małego Księcia Tarnobrzeg

3

Bardziński Wojciech

I LO Przemyśl

4

Bartnik Dominik

ZSTiO Jaosław

5

Bazan Aleksandra 

LO Sióstr Prezentek

6

Blok Daniel

I LO w Jarosławiu

7

Bucior Sebastian

LO KEN  Stalowa Wola

8

Bugała Małgorzata

I LO w Jaśle

9

Bysiewicz Dominik

I LO Krosno

10

Cacała Radosław

I LO Dębica

11

Czech Miron

Społeczne LO im. Małego Księcia Tarnobrzeg

12

Czech Piotr

II LO Rzeszów

13

Dąbrowski Michał

II LO Dębica

14

Dębska Kinga

II LO Dębica

15

Flis Iga

Gimnazjum nr 2 Kolbuszowa

16

Furgała Michał

GSAILO Przemyśl

17

GABRIELA PIRGA

LO Strzyżów

18

Gierczak Julia

IV LO Rzeszów

19

Hałata Natalia

I L.O. Mielec

20

Herbetko Kamil

I LO Sanok

21

Hus Jakub

GSAILO Przemyśl

22

Husak Kamil

I LO Sanok

23

Jarosz Weronika

LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Janów Lubelski

24

Jędruch Mikołaj

SPSAILO Przemyśl

25

 Kąkol Karol

ZS Elektronicznych

26

Kołc Anna

II L.O. Mielec

27

Kondraciuk Monika

IV LO Rzeszów

28

Kowalik Justyna

II LO Przemyśl

29

Kozak Michalina

I LO Jarosław

30

Krysiak Julia

I LO Jarosław

31

Kulon Patrycja

GSAILO Przemyśl

32

Lembryk Krzysztof  

LO Sióstr Prezentek

33

Mac Kacper

ZS Technicznych

34

Machowski Michał

LO Boguchwała

35

Marszałek Patryk   

LO Sióstr Prezentek

36

Maryśkowa Natalia

I LO Jarosław

37

Misiak Filip

GIM dwuj

38

Miśkowiec Kamil

I LO Krosno

39

Opryszko Joanna

GSAILO Przemyśl

40

Przybyło Andżelika

LO Kolbuszowa

41

Rozpara Kornelia

I LO Krosno

42

Rożnowski Filip  

IV LO Rzeszów

43

Rożnowski Wiktor  

IX Gimnazjum Rzeszów

44

Rut Maciej  

LO Sióstr Prezentek

45

Sajdak Paweł

I LO Krosno

46

Sanocki Maciej

GIM dwuj

47

Sarama Monika

Szkoła Pod. nr 5 Dębica

48

Siry Julia

I L.O. Mielec

49

Słyś Marek

I LO Krosno

50

Sobczyk Dominik

II LO Dębica

51

Spyrzewski Sebastian

I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego Tarnobrzeg

52

Stańczyk Jakub

LO Przeworsk

53

Starostka Tomasz

II LO Dębica

54

Steć Sara

LO KEN  Stalowa Wola

55

Stępień Justyna

I LO Krosno

56

Sworst Katarzyna

I LO Sanok

57

Sycz Krzysztof 

Gimnazjum Sióstr Prezentek

58

Szuba Monika

I LO Krosno

59

Walawski Kajetan

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

60

Winiarski Mateusz

I LO Krosno

61

Wójcik Dominik

I LO Dębica

62

Zagórski Mateusz

II LO Dębica

63

Zając Aleksandra

GIM dwuj

64

Zasowski Konrad  

IV LO Rzeszów

65

Zięba Grzegorz

II LO w Jaśle

66

Ziętek Jan

I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego Tarnobrzeg

POZIOM II

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

Lp.

1

Adamek Grzegorz

I LO Przemyśl

2

Bardian  Bartosz

I LO w Łańcucie

3

Barłowski Patryk

IV LO Rzeszów

4

Bartosz Justkowski

I LO Krosno

5

Ciasnocha Michał

II LO Rzeszów

6

Ciebiera Kamil 

LO Sióstr Prezentek

7

Czaja Izabela

II LO Dębica

8

Dominik Bysiewicz

I LO Krosno

9

Dubiel Łukasz

I LO w Jaśle

10

Florczak Ewelina

ZSO Brzozów

11

Gierlak Paulina

IV LO Rzeszów

12

Gortat Dominik

LO KEN  Stalowa Wola

13

Grzegorz Legęza

I LO Krosno

14

Grzywa Paweł

IV LO Rzeszów

15

Kaliciak Piotr  

LO Sióstr Prezentek

16

Kaszelny Wiktoria

I LO Przemyśl

17

Katarzyna Hanus

I LO Krosno

18

Kędziora Aleksander   

IV LO Rzeszów

19

Kilian  Maciej

I LO w Łańcucie

20

Kozdrowski Dawid

ZSL Ustrzyki Dolne

21

Krzemiński Marcin

LO Lubaczów

22

Krzysztof Kandefer

II LO Krosno

23

Kuchciński Ignacy

I LO Przemyśl

24

Kycia Hubert

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

25

Lachowicz Piotr

SLO  Stalowa Wola

26

Lichota Piotr

LO im. M. Kopernika Tarnobrzeg

27

Łukasz Krzysztof

LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Janów Lubelski

28

Marcin Hawryluk

I LO Krosno

29

Mec Aleksander

IV LO Rzeszów

30

Nowakowski Jakub

II LO Dębica

31

Pałczak Marcin

I LO Przemyśl

32

Pęczkowski Tomasz

LO im. M. Kopernika Tarnobrzeg

33

Startek Mateusz

IV LO Rzeszów

34

Stecyk Piotr

II LO Przemyśl

35

Tomasz Boroń

LO Strzyżów

36

Trzaska Julia

II L.O. Mielec

37

Walat Krystian

I LO Przemyśl

38

Wątroba Adam

IV LO Rzeszów

39

Wielgosz Daria

I LO Sanok

40

Wojnar Maksymilian

I LO w Łańcucie

41

Żak Piotr

ZSO Brzozów

Więcej artykułów…

  1. Regulamin XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  2. Zespoły samokształceniowe nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych
  3. Pomoc w przygotowaniu uczniów kończących szkołę ponadgimnazjalną do matury z matematyki w 2018 roku
  4. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród PKM
  5. III Podkarpacki Sprawdzian Przedmaturalny z Matematyki
  6. Laureaci i wyróżnieni XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  7. Lista osób zakwalifikowanych do finału PKM im. F. Leji
  8. Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  9. Konferencja "Człowiek w świecie wartości"
  10. Liga Zadań Maturalnych z Matematyki w roku szk. 2016/17
  11. Regulamin XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  12. Rekrutacja do projektu wsparcia metodycznego nauczycieli oraz rozwoju uczniów matematycznie uzdolnionych
  13. Przygotowanie do matury z matematyki w roku 2017– praca w seminaryjnych grupach nauczycielskich
  14. Matematyczna jesień z PCEN Rzeszów, Oficyną Pazdro i Wydawnictwem Nowik
  15. Matura 2017 - matematyka - zadania dla uczniów i nauczycieli
  16. Pomoc w przygotowaniu uczniów kończących szkołę ponadgimnazjalną do matury z matematyki w 2017 roku
  17. Przedłużenie terminu zgłoszeń do próbnej matury z matematyki
  18. Laureaci XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  19. Lista osób zakwalifikowanych do finału XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  20. II Podkarpacki Sprawdzian Przedmaturalny z Matematyki

Więcej o koncepcji witryny

Witryna internetowa matematyka.pcen.pl powstała z myślą o nauczycielach matematyki województwa podkarpackiego jako platforma wymiany informacji i doświadczeń.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy w redagowaniu serwisu!

Kontakt z nami | Zapraszamy

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie
ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

Telefon: 17 85 340 97 w. 34
Email: matematyka@pcen.pl

Nasza instytucja: www.pcen.pl